На Жовківщині організують тренінг із оцінки впливу на довкілля

16 лютого 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

6 березня 2018 року Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) продовжить серію тренінгів, що присвячена запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля. Тренінг у місті Жовква Львівської області розрахований на  громадських активістів, представників місцевих органів влади та бізнесу.

Початок заходу: 6 березня 2018 року, 10:00. Місце проведення – сесійна зала Жовківської міської ради.

До участі у тренінгу необхідно пройти обов’язкову он-лайн реєстрацію.

За додатковою інформацією звертайтеся:Єлизавета Алексєєва, керівник інформаційно-аналітичного відділу ЕПЛ

Email: e.aleksyeyeva@ epl.org.ua, тел.: (032) 225 76 82

Людмила Байбула, експерт ЕПЛ Тел. (067) 951 94 38

Тренінг відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, а також за сприяння Жовківської міської ради.

Довідково:

Закон України “Про оцінку впливу на довкілля” вводить сучасну прогресивну та ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля на заміну радянського інституту державної екологічної експертизи. Основна ідея ОВД полягає у тому, що в процесі прийняття рішення щодо погодження певної діяльності, що може спричинити негативний вплив на довкілля, відповідальний орган отримує повну інформацію про такий вплив і має можливість врахувати екологічні інтереси поряд із економічними та соціальним, і таким чином прийняти поінформоване, збалансоване і відповідальне рішення. Одним із обов’язкових джерел надходження такої інформації є громадське обговорення, протягом якого представники громадськості мають можливість подавати будь-які зауваженні і пропозиції до планованої діяльності. Така система, по-перше, зобов’язує державні структури оцінювати екологічні наслідки поряд із економічними та соціальними вигодами від реалізації проекту, і, по-друге, зосереджена на попередженні (уникненні, зменшенні чи компенсації) негативного впливу на довкілля іще на стадії розгляду проекту дозвільним органом.

Ключові слова:

тренінгдовкілля
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ