ОСББ у Львівській області: у Жовкві відбулась нарада щодо проблематики та її врегулювання

15 лютого 2018р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 лютого, в Жовківській райдержадміністрації відбулась нарада з питання популяризації створення в районі об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Як зазначили в ході наради, станом на сьогодні в Жовківському районі діє 49 таких об’єднань. Присутні розглянули основні етапи створення ОСББ та проблемні питання, що виникають під час їх створення.

У нараді взяли участь представник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, керівники Жовківської райдержадміністрації, начальники відділів Жовківської РДА, голови ряду місцевих рад та діючих ОСББ.

Відтак, департамент розвитку та експлуатації житлово-комінального господарства Львівської ОДА запропонував:

- міській раді прийняти Програму сприяння створенню та забезпечення функціонування ОСББ, в якій передбачити відповідні кошти на виготовлення втраченої технічної документації на будинок, на фінансову допомогу ОСББ у проведенні капітальних ремонтів в будинках ОСББ; у засобах масової інформації району розгорнути агітаційну кампанію серед населення щодо створення ОСББ; проводити семінари на цю тематику серед населення;

- у разі виникнення проблем із Обленерго, Львівгазом, Теплоенерго, Водоканалом – міській владі слід організувати і проводити зустрічі і наради для врегулювання спірних питань (із залученням представників монополіста і керівників ОСББ);

- періодично організовувати і проводити навчальні семінари для керівників ОСББ міста, залучати відповідних фахівців (юристів та експертів).

Наголошуємо, що департамент розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА й надалі проводитиме інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, а також ініціює проведення семінарів для органів місцевого самоврядування та ініціативних груп з створення ОСББ.

Окрім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації запрошує до співпраці активні громадські організації та асоціації, що зацікавленні в ефективності створенні ОСББ, а також підвищенні рівня управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг. Просимо звертатись за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (3-й поверх), тел. - 275 01 51.

Ключові слова:

ОСББЛьвівщина
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ