Львівська ОДА оголошує набір до робочої групи з напрацювання обласної програми національно-патріотичного виховання

14 лютого 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Львівська облдержадміністрація оголошує набір до робочої групи з напрацювання обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

З метою послідовної і комплексної роботи у напрямку національно-патріотичного виховання та розвитку особистості, яка здатна реалізовувати свій потенціал та готова до виконання обов’язку із захисту Батьківщини, територіальної цілісності України та рідного краю, першочерговим є напрацювання комплексної обласної програми у Львівської області. Запрошуємо долучитись до робочої групи представників інститутів громадянського суспільства (не більше одного представника від організації).

Свої пропозиції до складу робочої групи можуть подавати:

  • представники громадських об’єднань родин героїв Небесної Сотні;
  • представники громадських об’єднань ветеранів і учасників АТО, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій;
  • представники молодіжних громадських організацій, які працюють у напрямку національно-патріотичного виховання;
  • представники місцевих засобів масової інформації, дитячих і молодіжних друкованих видань, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту;
  • представники громадських об’єднань, які популяризують українську мову, організовують заходи із вшанування борців за державну незалежність та територіальну цілісність України.

Заповнюйте і відправляйте анкету до 22 лютого за формою тільки у випадку, якщо Ви готові якісно і вчасно виконувати завдання в межах групи.

Контактна особа: Назарків Тарас, тел: 096-821-17-30.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ