На Львівщині стартував перший Event Industry Forum

9 лютого 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, на Арені Львів відбулось урочисте відкриття масштабного заходу - Event Industry Forum. Захід об’єднав 700 учасників представників івент- індустрії.

Участь у відкритті форуму взяв директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

“Такі події вкотре доводять, що Львівщина є центром різноманітних заходів, зустрічей, форумів на найвищому рівні. Сьогодні Львівщину можна розглядати у багатьох контекстах, як територію економічного розвитку і у 2017 році вісім десятків івентів пов’язані із відкриттям нових підприємств, створенням нових робочих місць, Львівщина культурна, етнофестивалі, культурні заходи які проводять щоденно в області. Наша область туристична, у якій приємно перебувати не лише у центрі міста, але у Турківському районі поміж гір, Сколівському поміж гірськолижних курортів, Перемишлянському, Буському районах серед замкової краси і нарешті Львівщина гостинна - неймовірний галицький дух і галицька вдячність”,  - зазначив Роман Филипів.

Під час форуму учасники дізнались про технологічні новинки event-індустрії,  ознайомились з новими можливості маркетингу і продажів для підвищення конкурентоспроможності компанії, а також мали змогу отримати рекомендації та поради провідних експертів ринку.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ