Понад 30 млн гривень торік інвестували в розвиток газорозподільної системи в області

6 лютого 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2017 році сума інвестицій в розвиток газорозподільної системи склала – 32 млн гривень. Також замінили 49 км та реконструювали 8 км газопроводів. Про це сьогодні, 6 лютого, розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник.

«Ми маємо стимулюючі ставки ренти. Це 12 % рентних платежів за нові свердловини, які починають утворюватись у 2018 році   для тих свердловин, які до 5 км, і 6 % глибше 5 км. Держава гарантує стабільність, а також те, що ці ставки будуть діяти не менш як 5 років. Позитивними є і законодавчі зміни до яких долучилась і Львівська ОДА. Йдеться про перерахування 5 % ренти від видобутку газу до місцевих бюджетів. Всі ці умови є підставою для розвитку галузі», - розповів Михайло Мельник.

Нагадаємо, що на території області у 2017 році відкрили 2 газові родовища та ввели в експлуатацію 1 нафтову свердловину. Це Бистрицьке газове родовище видобувні запаси, якого оцінюють в 600 млн м3, потужна газова свердловина № 17-Речитинська, яка дозволить забезпечити блакитним паливом близько десятка навколишніх сіл та нафтова свердловина Верхньомасловецького родовища. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ