Букові праліси Карпат – тема останнього семінару засідання Комітету ЮНЕСКО

2 лютого 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

На базі Карпатського біосферного заповідника у м. Рахів Закарпатської області за підтримки Всесвітнього фонду природи (WWF) відбулися заходи, присвячені включенню 7 липня 2017 року на 41-й сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у м. Краків (Польща), нових українських ділянок букових пралісів і старовікових лісів.

В межах заходів проведене перше засідання Національної керівної групи транснаціонального об’єкта всесвітньої спадщини «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи», на якому розглянули питання щодо забезпечення функціонування Всесвітньої спадщини «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи» та проекту плану заходів, спрямованих на збереження і розвиток української частини природного об’єкта.

Під час проведення урочистостей керівникам Карпатського біосферного заповідника, національних природних парків «Зачарований край», «Синевир», «Подільські Товтри» і природних заповідників «Ґорґани» та «Розточчя» вручено сертифікати об’єкта Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи».

Ключові слова:

пралісиЮНЕСКОліс
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ