На Львівщині представили фотовиставку Василя Мельниченка «Братва»

2 лютого 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У Львівському музеї історії релігії презентували виставку Василя Мельниченка «Братва». 

Виставка російського художника, педагога, журналіста Василя Мельниченка із Омська зібрала чимало поціновувачів сучасного мистецтва. У відкритті взяла участь заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, яка від імені голови подякувала авторові за його роботу та можливість побачити його очима війну та тих, хто її толерує.

«Якщо ця виставка взмінила бодай одну долю - це великий успіх. Згадуючи слова Вінстона Черчилля, нам усім треба пам`ятати, що народи, які падають від боротьби, обовязково підведуться, а ті, що здаються без бою, ніколи не зможуть встати. Нашим сусідам - як на Сході, так і на Заході - час зрозуміти, що ми той народ, який не подалати», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Виставка «Братва» - це майже 50 світлин кореспондента «Ведомостей» Дениса Абрамова, фотографа Олександра Аксакова та документаліста Дениса Тарасова, які вони зробили в козацьких таборах на Уралі, а потім на Сході України.

«Як художникові мені подобається, що кожного разу ці роботи знаходили нове просторове і міфологічне вирішення. Однак як звичайна людина я хочу, аби ця війна стала лише частиною музейного архіву», - поділився думками Василь Мельниченко.

Виставку двічі представляли у містах Німеччини, а на батьківщині автора вона заборонена. Виставка триватиме до 25 березня.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ