Львівщина приймає змагання національних чемпіонатів зі сноубордингу

2 лютого 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

На початку лютого, після завершення престижних міжнародні юнацьких змагань з гірськолижного слалому «Bukovytsia OPEN-2018» за програмою Міжнародної Федерації лижного спорту (FIS), на базі гірськолижного комплексу «Буковиця»-Борислав відбудуться змагання чемпіонату України зі сноубордингу (паралельні дисципліни) серед дорослих, юніорів та юнаків.

Зокрема:

4 - 6 лютого 2018 р. чемпіонат України серед дорослих;  
6 - 8 лютого 2018 р. чемпіонат України серед юніорів та юніорок;
8 - 10 лютого 2018 р. чемпіонат України серед юнаків та дівчат.

Змагання проводитимуться під егідою Мінмолодьспорту України за сприяння Федерації лижного спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Бориславської, Трускавецької, Дрогобицької міських рад.

Довідково.

Гірськолижний комплекс «Буковиця» - один з найновіших гірськолижних комплексів України, розташований на околиці Борислава між двома курортами – Трускавець та Східниця. Його офіційне відкриття відбулося 5 січня 2016 року. А перші згадки про заняття зимовими видами спорту на схилах цього комплексу з’явилися ще за часів Австро-Угорської імперії.

На гірськолижному на схилі використовується сучасна система штучного засніження, працює потужна спецтехніка для формування і вирівнювання лижних трас – аналогічна техніка застосовується на альпійських гірськолижних курортах. На базі комплексу функціонують гірськолижна школа та спортивний клуб «Бориславська сніжинка»; сформовано траси різної довжини та складності для новачків і досвідчених гірськолижників та сноубордистів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ