База інвестиційних проектів у Львівській області налічує понад 700 земельних ділянок

30 січня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівській області сформували базу інвестиційних об’єктів, що містить понад 700 земельних ділянок та ділянок на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди, перелік яких знаходиться у вільному доступі для всіх зацікавлених осіб.

Таку інформацію щодо розвитку та реалізації на території області інвестиційних проектів у 2017 році представив сьогодні на сесії Львівської обласної ради перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Окрім того, сформовано базу інвестиційних проектів, яка налічує 235 проектів.

Протягом року в області створили понад 8 тисяч робочих місць та відкрили 84 нових підприємств.

В межах промоції Львівщини організували більше 50 зустрічей, та підписали меморандуми та наміри про співпрацю із Японською організацією JETRO, фінською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндської Республіки в Україні та із Шейхом правлячої сім’ї Кувейту Джасем Ас-Сабадах. Забезпечено промоцію Львівщини на 60 міжнародних заходах.

У напрямі вирішення проблемних питань суб’єктів підприємництва, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності створили службу інвестора - постійно діючий консультативно-дорадчий орган при обласній державній адміністрації. До складу служби інвестора входять представники таких органів і служб як Львівобленерго, Львівгаз, екологічної інспекція, фіскальної служби тощо.

Ключові слова:

інвестиціїЗамлинський
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ