Представники Львівщини – призери Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів

30 січня 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Цими днями з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки свої заслужені нагороди отримали лауреати ХVIІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. З поміж відзначених є й представники Львівщини.

Зокрема, серед лауреатів конкурсу журналістів відзначено: «Lviv Today» – в номінації «Найкращий журнал року»; програму «Спортпанорама» (філія НТУ Львівської регіональної дирекції) в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма»; а також фотомайстра Дениса Іваницького – в категорії «Фотографи-аматори» XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.

Конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направляли роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. В цьому році на розгляд Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» надійшли матеріали з 20 регіонів нашої країни та 76 мас-медіа.

Відзначимо, що у конкурсі спортивної фотографії цьогоріч взяла участь рекордна кількість учасників та областей України за всю його одинадцятирічну історію існування, тому експертному журі було нелегко визначити трійку найкращих. 84 автори надіслали понад 330 робіт, які і визначали найкращих у трьох номінаціях – професіонали, фотографи-аматори і діти (до 16 років).

Метою конкурсу серед журналістів є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проектів та програм.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ