Львівська ОДА розробила та затвердила Стратегію управління відходами до 2030 року

29 січня 2018р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Минулоріч департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА розробив Стратегію управління відходами до 2030 року. Відповідний документ затвердили на позачерговій сесії Львівської облради у грудні.

Як розповів сьогодні, 29 січня, під час звіту за 2017 рік, директор департаменту Назарій Романчук головні практичні заходи Стратегії передбачають облаштування 7 сміттєзвалищ/полігонів, рекультивацію 14 діючих сміттєзвалищ/полігонів, ліквідацію 154 несанкціонованих сміттєзвалищ, будівництво 4 комплексів з переробки та утилізації побутових відходів.

«Метою стратегії є створення комплексної системи управління відходами в регіоні, аби забезпечити ефективну роботу у цій галузі та використання відходів як сировини для вторинної переробки та виробництва енергії. Стратегія базується на принципі ієрархії управління відходами та принципі наближеності, що передбачає переробку відходів якнайближче до джерела їх утворення», - додав Назарій Романчук.

Фінансове забезпечення реалізації Стратегії здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, в тому числі інвестиційних. Стратегія реалізовуватиметься у декілька етапів.

Зазначимо, що Львівською ОДА вже проведено конкурс з вибору інвесторів для будівництва комплексів утилізації (перероблення) ТПВ у Львівській області та визначено трьох переможців ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК»», ТзОВ «Глассворк технолоджі», ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс».

Ключові слова:

СтратегіяТПВ
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ