Лучники Львівщини – чемпіони України 2018 року

26 січня 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У м. Суми тривав чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів.

За найвищі нагороди чемпіонату змагались 194 спортсмени в олімпійському дивізіоні та 66 спортсменів зі стрільби з блочного лука, які представляли збірні 11 областей України та м. Києва.

Чемпіонат України був заключним етапом відбору кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрільби з лука, що братиме участь в чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, який відбудеться 14-19 лютого 2018 року в м. Янктон, США.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місце - мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія – Львівська

2 місце - змс МАРЧЕНКО Вероніка – Львівська

3 місце - змс ДУБРОВІНА Катерина – Харківська

Серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце - змс РУБАН Віктор – Харківська

2 місце - мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій – Львівська

3 місце - мс КОМАР Антон – Рівненська

В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:

1 місце - Львівська-1 у складі: змс МАРЧЕНКО Вероніка, мс АНТОНОВА Ксенія, мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія

2 місце - Харківська-1

3 місце - Сумська-1

В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце – Харківська-1

2 місце – Сумська-2

3 місце – Харківська-2

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юніорок стали:

1 місце - мс СУСЛЕНСЬКА Євгенія – Чернівецька

2 місце - кмс НАУМОВА Жанна – Львівська

3 місце - мс ДІДИЧ Орися – Львівська

Серед юніорів переможцями та призерами стали:

1 місце - мс КРАВЧУК Микита – Харківська

2 місце - мс ШЕРЕМЕТ Роман – Львівська

3 місце - кмс ПАНЦИРУ Олександр – Львівська

В командному фінальному раунді серед юніорок переможцями та призерами стали:

1 місце – Львівська-2 в складі: мс ШМУЛЬСЬКА Ірина, кмс ВАСИЛЬЄВА Софія, мс ОНИШКЕВИЧ Катрін

2 місце – Чернівецька-2

3 місце – Львівська-1 в складі: мс ДІДИЧ Орися, кмс НАУМОВА Жанна, кмс БУЛАХ Єва

В командному фінальному раунді серед юніорів переможцями та призерами стали:

1 місце – Сумська-1

2 місце – Чернівецька-1

3 місце – Харківська-1

4 місце - Львівська-2 в складі: мс СЛІПЕЦЬ Остап, кмс МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло, кмс ЄЛЕЙКО Данило

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед чоловіків в категорії блочний лук стали:

1 місце - мсмк СОКОЛОВ Олександр – Харківська

2 місце - мс КІЩАК Богдан – Львівська

3 місце - мс ЛІЛЕВСЬКИЙ Антон – Вінницька

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок в категорії блочний лук стали:

1 місце - мсмк Д’ЯКОВА Вікторія – м. Київ

2 місце - мс КУРСІНА Юлія – Харківська

3 місце - мсмк БОРИСЕНКО Олена – Харківська

В командному фінальному раунді серед жінок в категорії блочний лук переможцями та призерами стали:

1 місце – м.Київ-1

2 місце – Харківська-1

3 місце – м.Київ-2

В командному фінальному раунді серед чоловіків в категорії блочний лук переможцями та призерами стали:

1 місце – Львівська-1 в складі: мс ІВЕНЬ Олег, мс КІЩАК Богдан, мс КУШНІРУК Сергій

2 місце – м. Київ-1

3 місце – Рівненська

За результатами загальнокомандного підсумку команди областей розташувались таким чином:

І місце – Харківська область – 1033 очок

ІІ МІСЦЕ – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-1 – 738,5 очок

ІІІ місце – м.Київ-1 – 720 очок.

Також додаткові бали до скарбнички Львівщини принесла друга команда області – 347,5 очок.

Ключові слова:

лучники

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ



Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ