На Львівщині працюватимуть над розробкою Стратегії безпеки регіону

25 січня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Разом із представниками ЄС очільник області та керівники профільних департаментів взяли участь у першому засіданні Координаційної ради безпеки у Львівській області.

«Зараз, на етапі першого засідання, важливо узгодити план дій, пов’язаних із роботою Координаційної ради. А також сформулювати перелік глобальних питань, що потребують скоординованого вирішення», - наголосив Олег Синютка.

В межах зустрічі представники Консультативної місії представили презентацію, в якій пояснили основні засади та цілі майбутньої Стратегії. Відтак, наголосили на важливості створення індивідуальної моделі для Львівської області.

«Питання безпеки – це надзвичайно вагома складова суспільного життя. І саме тому має охоплювати не лише діяльність правоохоронних органів, а й кожного громадянина, оскільки громада інколи може бачити в своєму регіоні більше, ніж поліція.  Успіх підвищення рівня безпеки в області залежить від участі громади», - зауважив під час презентації голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас.

Сторони зійшлися на важливості синхронної роботи різних структур, що відповідають за безпеку, та налагодженні чіткої координації дій всередині самих структур. Серед іншого торкнулися питання безпеки на дорозі, а керівники профільних департаментів ознайомили учасників засідання із уже напрацьованими діями щодо підвищення безпеки в регіоні.

Відтак, за підсумками засідання вирішили в найкоротші треміни визначити пріоритетні напрями діяльності та напрацювати перелік методів підвищення безпеки. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ