Інвестиційний потенціал Львівщини презентували на українсько-баварському бізнес-форумі

25 січня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

24 січня у Мюнхені відбувся економічний форум «Україна-Баварія». Захід об’єднав понад 160 компаній, які презентували можливості інвестицій та кооперації.

В межах однієї з панельних дискусій начальник управління інвестиційної політики  Львівської ОДА Роман Матис презентував присутнім потенціал Львівщини як інвестиційної платформи.

Зокрема, як зазначив Роман Матис, Львівщина і Баварія схожі у своїх економічних амбіціях, а менталітет мешканців Львівщини близький до європейського, відтак бізнесу буде легко започаткувати справу в області.

Також під час ділової зустрічі погодили зустрічний візит делегації баварського бізнесу на Львівщину.

Серед учасників форуму – перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, президент Німецько-Української промислово-торговельної палати Андреас Лір, перший заступник Міністра фінансів України Оксана Маркарова, Державний міністр економіки і комунікацій, енергетики і технологій Вільної Землі Баварія Ільзе Айгнер.

Тема України та Баварії як економічних партнерів стала ключовою доповіддю форуму. Окрім того, дискутували щодо інтенсифікації баварсько-українського співробітництва та його перспектив у галузях IT, машинобудуванні,забезпеченні комплектуючими у автомобільній промисловості,  харчовій промисловості.

Також українська делегація відвідала завод компанії BMW, де оглянули потужності та технології, які застосовують під час виробництва.

Ключові слова:

інвестиціїдідухФорум
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ