Департамент економічної політики звітує про діяльність

23 січня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У Львівській ОДА розпочалися публічні звіти департаментів про результати роботи за 2017 рік. Відтак, сьогодні, 23 січня, першим прозвітував директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Звіт охопив основні напрями діяльності департаменту, серед яких регіональний розвиток, стратегічне планування, промислова політика, внутрішня і зовнішня торгівля, публічні закупівлі та інвестиційна політика.

«Набільш важливим у діяльності департаменту був економічний розвиток. В 2017 році Львівщина уже традиційно отримала значний фінансовий ресурс. В цілому цей ресурс із різних джерел становив понад 1 млрд грн. Його скерували на найбільш пріоритетні напрями: освіту, медицину, житлово-комунальне господарство тощо. У 2017 році Львівщина тримала пальму першості у відкритті нових шкіл,дитячих садочків та інших соціальних проектах», - наголосив Роман Филипів.

Окрім того, представили також плани департаменту на 2018 рік, серед яких чільне місце посідає розвиток інфраструктури та напрацювання у напрямі галузевого і територіального аналізу. 

Переглянути звіт департаменту економічної політики Львівської ОДА за 2017 рік можна тут.

Ключові слова:

департаменти ЛОДАзвіт
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ