Обсяг залучених інвестицій на Львівщині становить 150 млн доларів

23 січня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На Львівщині у 2017 році відкрили більше 80 нових підприємств та створили 8 тисяч нових робочих місць. Про це йшлося сьогодні, 23 січня, під час звіту діяльності департаменту економічної політики.

Найбільші підприємства: ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.

Сума залучених інвестицій  у нововідкриті потужності – понад 150 млн доларів. Прямі іноземні інвестиції, залучені в область – 52,4 млн доларів. Із залучення інвестицій Львівщина посідає 3 місце в Україні.

«Протягом минулого року на супроводі у Львівській ОДА перебували майже 150 суб’єктів господарювання, що реалізовували конкуренті інвестиційні проекти. Це дуже предметні конкретні проекти. Практика супроводу впроваджується також на рівні районів. Таким чином інвестори мають змогу спілкуватися не лише з владою, а й з представниками бізнесу, що вже працюють на Львівщині», - розповів директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Цьогоріч офіс супроводу інвестора здійснював постійний супровід понад 400 інвестиційних проектів, база інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ