На білбордах обласного центру – найкраща спортсменка Львівщини борчиня Тетяна Кіт

22 січня 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Продовжується розміщення білбордів із фотозображеннями найкращих спортсменів Львівщини за підсумками окремих місяців. Цього місяця львів’яни і гості обласного центру можуть побачити білборди із зображеннями найкращої спортсменки Львівщини за підсумками спортивного листопада 2017 року, майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяни Кіт.

Цим почесним званням титуловану представницю львівської школи боротьби, майстра спорту України міжнародного класу, чинну чемпіонку Європи серед жінок віком до 23 років Тетяну Кіт вшанували за бронзову медаль на першому чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, який відбувся у м. Бидгощ (Польща).

При цьому національна жіноча збірна команда України (U-23) стала другою в командному заліку чемпіонату світу, поступившись лише спортсменкам Японії.

Зазначимо, такі білборди встановлюються з ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості й з’являються завдяки співпраці з інформаційними партнерами: компаніями-операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ