На Львівщині планують розробити базу геопросторових даних для реалізації аграрної політики

19 січня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 січня, голова Львівської ОДА зустрівся із представниками компанії «MGGP S.А.» задля ознайомлення із варіантами запровадження спільної аграрної політики для країни, що претендує на вступ до ЄС.

В межах зустрічі сторони порушили питання застосування інструментарію у стандарті ГІС, що дозволяє контролювати та  ідентифікувати земельні ділянки та дає можливість точного визначення площ для отримання субсидій.

«Час ставить нам нові виклили, тож Львівщина повинна розвиватися у напрямі відповідності зі стандартами Євросоюзу. Відтак, співпраця із польською компанією може дати нашій області поштовх до ще динамічнішого розвитку аграрного сектору», - зазначив Олег Синютка.

Гості представили презентацію своєї діяльності на прикладі проекту, реалізованого в Македонії.

«Ми розуміємо, що діяльність Львівщини у напрямі розвитку аграрного сектору не може бути відірваною від загальнодержавної політики, тож важливо налагодити діалог, аби з’ясувати які саме аспекти визначити пріоритетними», - зауважив заступник голови правління  компанії «MGGP S. A .» Павел Град.

Окрім того, сторони наголосили на необхідності спільного пошуку шляхів фінансування, зокрема розглянули можливість міжнародної технічної допомоги та варіанти залучення коштів шляхом створення пілотного проекту. 

Довідково:

Компанія MGGP S. A .- це польська інженерно-консалтингова компанія, що надає інженерні послуги в сфері дорожньої, залізничної і енергетичної інфраструктури, інженерії навколишнього середовища і геоінформації, в тому числі класичної геодезії і послуг консалтингу в галузі навколишнього середовища. Комплексний характер надання послуг дозволяє компанії брати участь у всіх етапах інвестиційного заходу, від його планування через проектування, нагляд і аж до користування.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ