Понад 600 км та рекордні 3,4 млрд гривень – Львівщина лідер із будівництва та ремонту доріг у 2017 році

28 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2017 році у Львівській області відремонтували 600 км автодоріг. На ремонт із різних бюджетів залучили рекордну в Україні суму – 3,4 млрд гривень. Про це йшлося сьогодні, 28 грудня, під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації.

Зокрема ключові дороги міжобласного значення: Львів-Тернопіль, Львів-Самбір-Ужгород, Бориня-Мохнате, Східниця-Верхнє Синьовидне, Львів-Пустомити-Меденичі, Львів-Радехів-Луцьк.

Також в області у 2017 році реалізовувалась програма з безпеки дорожнього руху. Так в межах програми у 2017 році в області освітили 150 пішохідних переходів, встановили 5 світлофорів та облаштували 7 місць для вантажно-габаритного контролю.

Зазначимо, що сьогодні Львівщина отримала три нових портативних вагових комплекси. Це сучасні мобільні лабораторії, які не лише допомагають виявити порушників габаритно-вагових параметрів, а й також можуть працювати по всіх видах контролю на дорогах. Детальніше за посиланням.

Додамо, що Львівщина - одна з 5 областей України, де на автомобільних дорогах державного значення впроваджуються заходи з підвищення безпеки на автошляхах за рахунок  секторальної підтримки ЄС. Розмір залучених коштів на 2018 рік – приблизно 120 млн грн. 

Ключові слова:

дорогиремонт
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ