Львівщина активізовує співпрацю із міжнародними партнерами (+відео)

27 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2017 році підписали 9 міжнародних угод: Меморандум про співпрацю з Українським культурним товариством «Просвіта» (Аргентинська Республіка), Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Меморандум про взаєморозуміння з Конгресом українців Канади – Провінційною радою Альберти (Канада), Меморандум про взаєморозуміння з Департаментом економічного розвитку та торгівлі Уряду провінції Альберта (Канада), Угоду про міжрегіональне співробітництво з провінцією Сичуань (Китайська Народна Республіка).

«У проекті Україна-Польща-Білорусь ми  є уже сьогодні переможцями серед 18 проектів на суму 13 млн євро. І це є найбільша сума і найбільша кількість проектів не лише серед областей України, а й серед регіонів Польщі чи Білорусі. Цьому також сприяє динаміка міжнародної співпраці», - зазначив під час звіту за рік голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Також за його словами, Львівщина закупила патріотичну літературу для україномовних шкіл за кордоном. Українською літературою забезпечили 7 шкіл за кордоном.  

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ