Перспективи розвитку легкої атлетики в області узгодили на засіданні Олімпійської ради

27 грудня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Днями в залі засідань стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за участю фізкультурно-спортивного активу Львівщини, директорів ДЮСШ області, запрошених гостей відбулося відбудеться спільне розширене засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

Перед початком розгляду питань порядку денного в урочистій атмосфері було вшановано найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного листопада 2017 року майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяну Кіт; вручено Почесні грамоти Мінмолодьспорту України, НОК України, Асоціації ветеранів спорту України, галузевого управління та віддлення НОК України у Львівській області; посвідчення майстрів спорту України, свідоцтва про категорійність ДЮСШ області, відзнаки кращим за результатами комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017; обласного фіналу ХІ Спартакіади Львівщини серед команд держаних службовців у загальнокомандному комплексному заліку; переможцям обласного конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська».

Відтак за головування начальника управління фізичної культури та спорту, голови колегії Юрія Майбороди та голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського розглянуто такі питання порядку денного:

Про підсумки діяльності відділення НОК України у Львівській області у 2017 році.

Про хід підготовки спортсменів Львівщини до ХХІІІ Зимових Олімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9-25 лютого 2018 року) та ХІІ Зимових Паралімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9–18 березня 2018 року) та перспективи подальшого розвитку зимових видів спорту в області.
Стан та перспективи розвитку легкої атлетики в області.

З усіх питань ухвалено відповідні рішення.

Довідково:

22 грудня 1990 року Асамблея засновників ухвалила рішення сформувати Національний олімпійський комітет України і ця дата є офіційною датою його створення. У вересні 1993 року НОК України був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом. НОК України діє у відповідності до положень Олімпійської хартії, Конституції України та чинного законодавства України і свого Статуту.

Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

З цією метою НОК України співпрацює з державними, громадськими та іншими організаціями. На засадах незалежності та доброї волі Національний олімпійський комітет України об'єднує понад 40 федерацій з олімпійських видів спорту.

НОК України має свої відділення в усіх областях держави.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ