З нагоди ювілею В’ячеслава Чорновола погасили маркований конверт

26 грудня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 грудня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася наукова конференція з нагоди 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола.

В межах конференції науковці та громадські діячі, серед яких Степан Давимука, Михайло Косів, Ярослав Кендзьор та інші взяли участь у пленарному засіданні, поділилися спогадами про побратима. Зокрема заслухали наукові доповіді про життя і політичну діяльність Героя України В'ячеслава Чорновола. 

Чорновіл жив Україною і жив для України. У системі, що контролювала свідомість кожного громадянина, він був вільним. Він залишив нам багато надбань завдяки своїй роботі та думкам. І ця конференція, що символічно відбувається в університеті Франка, мусить залучати молодь. Адже вони повинні знати як Чорновіл жив, що він думав та для кого творив», - зазначила під час вітального слова заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Окрім того, в межах конференції відбулось урочисте спецпогашення маркованого конверту з нагоди 80-річчя від дня народження  В’ячеслава Чорновола. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ