В області триває аудит земель сільськогосподарського призначення

26 грудня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У більшості, а саме 16 районах області, згідно графіку відбулися наради-навчання щодо ефективного та правового використання земель сільськогосподарського призначення на основі розроблених алгоритмів для аграріїв та органів місцевого самоврядування.

Участь у навчаннях беруть представники департаменту агропромислового розвитку, Головного управлінням юстиції у Львівській області, прокуратури та правоохоронних органів.

Станом на 22 грудня сільські, селищні, міські ради та ОТГ подали 318 клопотань до органів Держгеокадастру щодо включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав їх оренди на земельних торгах (аукціонах), з яких 147 ділянок включено до Переліку.

Органи місцевого самоврядування укладають договори на оренду земельних ділянок, які неуспадковані після закінчення 6-тимісячного терміну. Станом на 22 грудня укладено 1846 договорів, найактивніший у цьому напрямку Дрогобицький район (1284 договори). Активізувався процес оформлення майнових прав на успадкування земельних ділянок. До нотаріальних контор та судів подано 4454 заяв, найактивнішим є Золочівський район, який подав 1223 заяв.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ