Львівська ОДА налагоджує співпрацю з ЄБА задля розвитку бізнес-середовища області

26 грудня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 грудня, відбулась зустріч голови Львівської ОДА з учасниками Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської бізнес-асоціації (ЄБА). Провідною темою зустрічі став розвиток бізнес-середовища у Львівській області.

У межах зустрічі голова Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА Антон Подільчак наголосив, що сьогодні бізнес якісно розвивається на території області, і саме відкритість та ефективність інвестиційної політики зумовлює лідируючі позиції області із розвитку бізнес-середовища.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка виокремив три важливі напрямки бізнес-сфери області, які є в пріоритеті співпраці облдержадміністрації та ЄБА. Це – довіра підприємця, промоція, залучення, в тому числі за допомогою економічних чинників, людського потенціалу та ресурсу.

Також в межах зустрічі порушили питання будівництва та ремонту доріг, підтримки малого та середнього бізнесу, підготовки міжнародного економічного форуму, відкриття нових потужностей.

Довідково

«Європейська Бізнес Асоціація» (ЄБА) - заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. ЄБА працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.

Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для компаній, це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед членів асоціації – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

Сфера діяльності: захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на найвищому державному рівні; сприяння співпраці компаній-членів і налагодження тісних контактів між ними; допомога підприємствам у розвитку на українському ринку, включаючи можливості PR; забезпечення компаній-членів комплексною інформацією про те, що відбувається в країні та її регуляторному полі.

Європейська Бізнес Асоціація допомагає бізнесу охопити всю країну завдяки зв’язкам між офісами, що розташовані в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Донецькі компанії представлені Робочою групою підтримки бізнесу в АТО.

Ключові слова:

ЄБАінвестиціїбізнес

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ