Львівщина поглиблюватиме економічну та культурну співпрацю із Узбекистаном

26 грудня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим.

Перебуваючи на Львівщині із робочим візитом, Посол подякував голові облдержадміністрації за можливість зустрітися та узгодити питання двостороннього співробітництва.

В межах зустрічі Олег Синютка ознайомив гостя із розвитком Львівщини в умовах реформ, що впроваджують в Україні, та поділився планами щодо можливої співпраці.

«Україна обрала шлях євроінтеграції, тож ми маємо намір втілювати в життя ті європейські цінності, що домінують в країнах Євросоюзу. Однак, ми свідомі того, що зв’язки із Узбекистаном та іншими країна Середньої Азії відкривають значні можливості як в економічному, так і політичному аспектах», - зауважив Олег Синютка.

Посол Узбекистану погодився із головою Львівської ОДА щодо потреби розвивати відносини, зокрема закцентував увагу на пріоритетних напрямах поглиблення співпраці.

«В Узбекистані відбуваються великі зміни з метою покращення якості життя, і ті реформи, що зараз впроваджує влада, мають дати поштовх до значної активізації двосторонніх відносин. Відтак, ми можемо скерувати потенціал нашої співпраці на розвиток машинобудування, агропромислового комплексу, гідроенергетики та туристичної сфери», - наголосив Алішер Абдуалієв.

Окрім того, сторони в ході розмови порушили питання можливого налагодження прямого авіасполучення між Львовм та Ташкентом, а також зійшлися на думці про доцільність візиту львівської делегації в Узбекистан із наміром ознайомитись із економічним та культурним потенціалом країни.

Ключові слова:

співпрацяУзбекистан

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ