Молодь з особливими потребами прикрасила різдвяно-новорічну ялинку у Львівській ОДА(+відео)

22 грудня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 грудня, відбулося урочисте відкриття різдвяно-новорічної ялинки за участю молоді з особливими потребами, якою опікується Благодійний фонд "Карітас – Львів УГКЦ".

"Справжня людина та, яка любить і творить не очікуючи нічого на томість. Кожен із нас є ангелом з одним крилом. Для того, щоб злетіти, нам необхідно своїм крилом долучитися до Вашого. Я бажаю Вам літати, вірити в себе. Ми надзвичайно вдячні, що Ви сьогодні прийшли до нас і так гарно прикрасили новорічно-різдвяну ялинку", - зазначила заступник голови ЛЬвівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. 

Прикраси для новорічної ялинки власноруч створювала молодь з особливими потребами.

"Ми особливі люди і створюємо особливі речі. Ми два дні впралялися у своїй майстерності для того, щоб ця ялинка тішила усіх та створювала святковий настрій. Зараз триває акція "Різдвяна свічка" і молодь з особливими потребами активно долучається до неї. Ми кладаємо у свої вироби добро, теплоту, любов і весь наш талант", - зазначила керівник проекту «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас – Львів УГКЦ» Марія Чучман.

У межах відкриття святкової ялинки, молодь задекламувала вірші.

Окрім того, відбулась виставка - ярмарка виробів зроблених власними руками молоді з особливими потребами. 

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ