Львівщина - лідер серед областей України з реалізації Державної програми енергоефективності

21 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська область - лідер серед областей України по кількості залучених коштів на реалізацію заходів з енергозбереження. Такі результати  моніторингового звіту Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Окрім обсягу виданих кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, Держенергоефективності досліджувало такі показники як попит на державну підтримку, регіональну диференціацію активності населення, помісячну динаміку попиту на заміну газових котлів та інші.  

«Енергозбереження сьогодні залишається дуже актуальною вимогою сьогодення, адже крім енергетичної незалежності нашої країни це і зменшення видатків кожної родини на оплату енергоресурсів. Для нас дуже важлива підтримка наших мешканців, і в 2018 році ми продовжимо цю роботу», -  зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

Зазначимо, що  з 2015 року мешканці Львівщини отримують фінансову допомогу на реалізацію заходів з енергоозбереження в своїх домівках. Львівщина була першою областю, де запровадили такий механізм підтримки населення.

Окрім цього, у 2017 році область отримала понад 400 млн грн з державного бюджету на «теплі кредити».  

Також у Львівській області діє 19 районних та міських програм, і мешканці отримують компенсації одразу з трьох джерел – державного, обласного та районного або міського.  

Детальніше ознайомитись із результатами дослідження Держенергоефективності  можна тут. 

 

Довідково

У 2017 році за програмою енергозбереження для населення видано понад 7,3 тисяч кредитів та з обласного бюджету відшкодовано 18 млн грн.  Інвестиції в енергоефективність склали - 185 млн грн.

Кредити на впровадження заходів з енергозбереження можна отримати у 3-х банках  (Банк Львів, Ощадбанк,  Укргазбанк) та у 8 кредитних спілках - «Анісія», «Вигода», «Самопоміч», «Довіра», «Єднання», «Бойківщина», «Шанс», «Галицьке кредитне товариство».

Ключові слова:

енергоефективністьПЕК

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ