1994 млн гривень - дохідна частина бюджету області на 2018 рік

21 грудня 2017р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 грудня, на сесії обласної ради, затвердили обласний бюджет на 2018 рік. За податками і платежами загального фонду дохідна частина бюджету затверджена в обсязі 1994 млн гривень. Це на 356 млн грн або 22 % більше порівняно з очікуваними надходженнями поточного року.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень становить податок на доходи фізичних осіб – 83 %. Цього податку заплановано надходження в сумі 1651 млн грн, що на 338  млн грн або 26 % більше від очікуваних надходжень 2017 року. Іншим джерелом наповнення обласного бюджету є податок на прибуток підприємств і заплановано його надходження 162 млн гривень. Також важливими джерелами надходжень є плата за надання адміністративних послуг (68,0 млн грн), рентна плати за природні ресурси ( 90,8 млн грн).

Спеціальний фонд обласного бюджету за податками і платежами заплановали в обсязі 1834 млн гривень. Порівняно з очікуваними надходженнями 2017 року це більше на 384 млн грн або 26 %. До спецфонду обласного бюджету передбачено надходження 1500 млн грн коштів, що отримуються з державного бюджету у зв’язку з перевиконанням індикативних показників з надходження митних платежів, та 60 млн грн від відчуження об’єктів обласної комунальної власності. Іншими джерелами надходжень до спецфонду є екологічний податок і власні надходження бюджетних установ.

Як зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків надходження податків і платежів до обласного бюджету у запланованих обсягах потребуватиме максимально ефективної роботи податкових, митних та фінансових органів, органів місцевої влади і самоврядування.

Ключові слова:

бюджетдохідна частина

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ