Понад 1 млрд 200 млн гривень - на галузь освіти з обласного бюджету у 2018 році

21 грудня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 грудня, під час сесії Львівської обласної ради, депутати прийняли обласний бюджет Львівської області на 2018 рік. Відтак на розвиток галузі освіти передбачено понад 1 млрд 200 млн гривень.

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук.

“На наступний рік на галузь освіти передбачено понад 1 млрд  200  млн гривень з обласного бюджету, у тому числі 105 млн 500 тис гривень - на реалізацію заходів і напрямів Програми розвитку освіти Львівщини на 2018 рік. Серед нових напрямків  Програми  0, 5 млн гривень виділили на програму підвищення кваліфікації державних службовців, яку у наступному році вперше реалізовуватиме департамент освіти і науки, а також передбачено 2 млн гривень на програму обміну учнями, вчителями між Луганською, Донецькою областями та Львівщиною”, – зазначив Ігор Гайдук.

“На розвиток професійно-технічної освіти – 50 млн гривень, у тому числі на створення 5 навчально-практичних центрів”, - додав заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Зокрема, за кошти обласного бюджету,  на розвиток комунальних навчальних закладів інтернатного типу скерували понад 26 млн гривень у тому числі 6 млн гривень - на придбання  трьох спеціальних автобусів. 25 млн гривень передбачено на розвиток інфраструктури навчальних закладів. 

Ключові слова:

бюджетоcвіта

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ