За минулий рік інвестиційну підтримку надали більш як 400 суб'єктам господарювання

19 грудня 2017р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Прес-служба ОДА

Днями відбулась чергова інвестиційна нарада за участю керівництва Львівської облдержадміністрації та представників райдержадміністрацій. На нараді порушили питання супроводу інвестиційних проектів та моніторингу інвестиційних об’єктів, а також ділилися досвідом підтримки бізнесу на місцях.

Також за підсумками наради дозвільні та контролюючі органи планують провести виїзні консультації з представниками бізнесу у містах та районах області для вирішення проблемних питань інвестиційної та господарської діяльності.

«Ми повинні підвищувати обсяги залучення інвестицій в економіку Львівщини, тому допомагатимемо інвесторам у реалізації тих чи інших проектів з перших кроків»,- наголосив під час наради голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Станом на сьогодні, на супроводі управління інвестиційної політики перебуває 94 підприємства, в районах - понад 250. За підсумками 2017 року підтримку надали більш як 400 суб'єктам господарювання.

“Ми зробили ставку на супровід інвестиційних проектів. Починаючи з отримання документів, закінчуючи написанням пропозиції щодо законодавчих змін. І от такий підхід дуже позитивно сприймається бізнесом.”, - зазначає Роман Матис.

Обласна адміністрація веде активну роботу над створенням сприятливого інвестиційного клімату на Львівщини. Голова облдержадміністрації Олег Синютка, гарантує як зовнішнім, так і внутрішнім інвесторам особисту безпеку та безпеку ведення бізнесу. 

Ключові слова:

інвестиціїнарада

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ