На Львівщині відкрили ще один загальноосвітній навчальний заклад(+ВІДЕО)

19 грудня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 грудня, у селі Пристань Сокальського району відкрили новий навчально-виховний комплекс.

"Пам’ятайте, що це зроблено руками багатьох людей для вас, а вам залишається любити землю, на якій ми живемо, шанувати батьків і обов’язково добре вчитися, бо якщо здобудете добру освіту буде відкритий перед вами широкий світ", - звернувся до учнів під час відкриття школи голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Розрахована двоповерхова школа на навчання 150-ти учнів. Тут, у класних кімнатах,  розташовані виробничі майстерні, буфет з обіднім залом, роздягальні, спортзал, навчальні кабінети хімії, фізики, біології та інформатики. Навчальні  класи обладнані сучасною технікою.

Ще одна особливість нового освітнього закладу – дошкільне відділення для двох груп, яке функціонуватиме на першому поверсі у тому ж приміщенні, що й школа. Дитячий садок розрахований на 40 дітей.

На цей час діти навчаються у двох корпусах: приміщенні австрійської старої школи, яку збудували  у  1906 році, і колишньому будинку священика.

Зараз  у школі навчається 80 учнів, з них - 38 у початкових  класах  і 42 у старших. Кількість дітей дошкільного віку становить - 64 дітей.  Щоб забезпечити вихованців гарячим харчуванням у навчально-виховному комплексі облаштували харчоблок. 

Довідково:

Будівництво загальноосвітнього закладу розпочали у 1993 році.  Загальна кошторисна вартість будівництва - 27 мільйонів 792 тисяч гривень. Орієнтовна вартість виконаних робіт станом на 19.12.2017 - близько 24 млн за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти обласного бюджету.

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ