На Львівщині відбулось громадське обговорення проекту бюджету на 2018 рік

18 грудня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 грудня, відбулось громадське обговорення проектів обласного бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.

Відтак, усі постійні комісії, за винятком бюджетної, яка відбудеться завтра, 19 грудня, розглянули і погодили проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік.

Як прогнозують у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації, обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році сягатиме 17,5 млрд грн. В порівнянні з  2017 роком, цей обсяг більший на 18%.

Відтак, на реалізацію обласних програм на Львівщині в 2018 році передбачили – 1,37 млрд грн.

За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2018 рік складуть: податки і збори – 22%, освітня субвенція – 2%, медична субвенція – 10%, додаткова дотація – 5% та соціальні субвенції – 61%.

Водночас, Олег Демків зазначив, що у 2017 році до місцевих бюджетів надійдуть кошти у розмірі 13,2 млрд гривень податків та зборів.

Окрім того, у межах громадських обговорень розглянули проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на наступний рік, який також погодили комісії.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ