На Львівщині відбулось громадське обговорення проекту бюджету на 2018 рік

18 грудня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 грудня, відбулось громадське обговорення проектів обласного бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.

Відтак, усі постійні комісії, за винятком бюджетної, яка відбудеться завтра, 19 грудня, розглянули і погодили проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік.

Як прогнозують у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації, обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році сягатиме 17,5 млрд грн. В порівнянні з  2017 роком, цей обсяг більший на 18%.

Відтак, на реалізацію обласних програм на Львівщині в 2018 році передбачили – 1,37 млрд грн.

За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2018 рік складуть: податки і збори – 22%, освітня субвенція – 2%, медична субвенція – 10%, додаткова дотація – 5% та соціальні субвенції – 61%.

Водночас, Олег Демків зазначив, що у 2017 році до місцевих бюджетів надійдуть кошти у розмірі 13,2 млрд гривень податків та зборів.

Окрім того, у межах громадських обговорень розглянули проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на наступний рік, який також погодили комісії.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ