В області відбулася регіональна нарада-семінар з питань вступної кампанії 2018 року

18 грудня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

15 грудня на базі Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників на навчання для здобуття освітнього кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2018 році.

У нараді взяли участь проректори (заступники директорів) та відповідальні секретарі приймальних комісій закладів вищої освіти та наукових установ, що здійснюють підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста усіх форм власності та сфери управління Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.

Начальник відділу Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Балуба докладно презентував умови прийому на навчання для здобуття ОКР молодшого спеціаліста. Особливу увагу фахівець МОН закцентував на таких моментах, як необхідність усім коледжам до 31 грудня переоформити ліцензію, інакше вони не зможуть у наступному році приймати абітурієнтів на бюджетну форму навчання. Також він наголосив на необхідності наявності в абітурієнта під час подачі документів ID-картки та на тому, що цього року студентам коледжів необхідно буде складати ЗНО з української мови, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація.

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк у своєму виступі більш детально розглянула особливості проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Так, вона зазначила, що перелік предметів ЗНО зазнав змін: із нього виключили російську мову, та наголосила, що один учасник ЗНО може складати тестування із максимум 4 предметів. Також Лариса Володимирівна поінформувала про терміни проведення основної зовнішньої сесії ЗНО у 2018 році, яка розпочнеться 22 травня із тестування з математики, а завершиться 13 червня – ЗНО з хімії. 24 травня відбудеться обов’язковий для всіх випускників закладів середньої освіти, а відтепер – і для студентів коледжу – іспит з української мови та літератури.

Фахівці Державного підприємства «Інфоресурс» розповіли про технічні аспекти вступної кампанії 2018 року. Зокрема, ознайомили учасників наради зі змінами в програмному забезпеченні ЄДЕБО, звернули увагу на зменшенні кількості скан-копій документів, які необхідно буде завантажувати, розповіли про реєстр навчальних закладів, електронні цифрові підписи працівників приймальних комісій та оновлений електронний кабінет вступника.

Ключові слова:

освіта

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ