Більше 200 млн грн - на потреби бюджетних установ та одержувачів коштів

17 грудня 2017р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

За поточний тиждень з обласного бюджету профінансовано 214.9 млн грн, відповідно до потреб бюджетних установ та одержувачів коштів.

Поряд з поточними видатками виділялись кошти на ремонт автомобільних доріг в сумі 26,5 млн грн, з яких 11,6 млн грн за рахунок перевиконання індикативних показників з надходжень митних платежів.

Також на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю спрямовано 8,2 млн грн, проведення обласного конкурсу мікропроектів - 7,9 млн грн, охорону навколишнього природнього середовища – 5,6 млн грн, вивезення твердих побутових відходів з м. Львова – 5,1 млн грн, зовнішнє освітлення населених пунктів – 3,9 млн грн, реалізацію програми "Питна вода" – 2,5 млн грн, забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 2,2 млн грн,  охорону і збереження культурної спадщини – 1,5 млн грн, охорону і збереження культурної спадщини – 1,5 млн грн, реконстукцію будівель ліцею ім. Героїв Крут – 1,2 млн грн, реконструкцію будівель та систем теплопостачання Львівського обласного центру репродуктивного здоров′я населення – 0,8 млн грн, боротьбу з онкологічними захворюваннями – 0,7 млн грн, газифікацію населених пунктів – 0,7 млн грн. сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,5 млн грн, діагностику, лікування та реабілітацію осіб, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності та АТО – 0,4 млн грн, розвиток освіти – 0,3 млн грн та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 0,2 млн гривень

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ



Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ