На Львівщині відбувся Благодійний вечір Пласту

16 грудня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 15 грудня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького відбувся Перший благодійний вечір Пласту.

На захід, що влаштували із метою презентувати досягнення та плани скаутської організації, запросили представників влади, бізнесменів, громадських діячів, успішних людей різних професій, які зацікавлені в розвитку свідомої української молоді.

Розпочався благодійний вечір неформальним спілкуванням та обміном спогадів почесних гостей про пластування .

«Уже більше 50 років я є пластуном і все моє свідоме життя супроводжується ідеєю про велику гру. У Пласті, який плекає вірність Богові і Україні, молодь відкриває Богом даний потенціал і гідність. Сьогодні Україна, як ніколи, потребує провідників: людей злагоди, людей  ідейних та жертовних, молодь, яка вміє жити в мирі, з певністю та взаємною довірою. Усього цього навчає пластування. Тож зараз треба допомогти Пласту розвинутись», - закликав під час вечору у своєму відеозверненні Владика Борис Гудзяк, який не зміг приїхати на захід, однак запевнив присутніх у своєму духовному перебуванні у Львові.

«Виховання самодисципліни, праця над собою та над справою протягом довгих років, а часом протягом всього життя – це те, що Пласт може передавати з покоління в покоління. Це найкращий спосіб активізації суспільства, що дозволяє мати розуміння з ким і як будувати державу», - зазначив під час Благодійного вечора посол Канади в Україні Роман Ващук.

В межах вечора відбувся тихий аукціон, на якому всі охочі могли придбати картини, дерев’яні вироби та інші лоти ручної роботи. Ціль аукціону — залучення 100 тисяч гривень, які будуть спрямовані на оновлення домівок, в яких пластуни проводять заняття з дітьми.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ