Спеціалістам області представили 5-й раунд оцінки MONEYVAL

15 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж двох днів, 14-15 грудня, у Львові, відбувся науково-практичний семінар «Ключові ризики системи ПВК/ФТ в контексті 5-го раунду оцінки MONEYVAL». Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

В межах заходу учасники розглянули 5-й раунд оцінки MONEYVAL, шляхи підвищення національної ефективності та довіри громадян до системи протидії відмиванню коштів і фінансування тероризму (ПВК/ФТ) в Україні, основні принципи та напрями боротьби з податковими злочинами із відмиванням грошей, мережеву систему освіти з підготовки кадрів ПВК/ФТ.

Також порушили питання іллегальних фінансових потоків, проблеми тінізації та відмивання коштів на окупованих територіях, підвищення ефективності операційної моделі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, перспективи розвитку методології оцінювання ризиків фінансових операцій.

Зазначимо, що в ході 5-го раунду  оцінки експерти MONEYVAL глибоко проаналізували технічні аспекти національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (на підставі Методології FATF від 2013 року) та питання ефективності виконання безпосередніх результатів.

 

Довідково

Україна є членом MONEYVAL з 1997 року. Мета Комітету полягає у формуванні в державах ефективних систем по боротьбі з відмиванням коштів та фінансування тероризму. Комітет проводить взаємні оцінки держав щодо всіх відповідних міжнародних стандартів в правовій, фінансовій та правоохоронній сферах. Звіти MONEYVAL містять докладні рекомендації з питань збільшення ефективності національних режимів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансування тероризму, а також можливості держав здійснювати міжнародне співробітництво в цих сферах.

У березні-квітні 2017 року в Україні перебувала виїзна місія MONEYVAL в рамках 5-го раунду взаємних оцінок.   

Ключові слова:

ПВК/ФТсемінар

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ