На ІІ Всеукраїнському літературному конкурсі «Крилатий лев» обрали найкращі книги року

15 грудня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Всеукраїнський літературний конкурс рукописів прози «Крилатий Лев» вже вдруге відбувся на Львівщині. Відтак, обрали найкращі кращі книги року.

Премії та спеціальні відзнаки здобули письменники зі Львова, Херсона, Івано-Франківська, Києва та Полтавщини.

«Завжди приємно бути у середовищі людей, у яких можна щось почерпнути і навчитися. Я переконаний, що сьогодні уже ніхто не сумнівається у тому, що українське слово, а разом з ним – українська книга була, є і буде. Від таких конкурсів залежить, як ми будемо жити завтра», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Автором ідеї і керівником проекту є письменник Олесь Дяк, офіційним партнером – Львівська облдержадміністрація.

Головна нагорода – друк книжок переможців у видавництві "АСТРОЛЯБІЯ" (директор Олег Фешовець) накладом не менше, ніж 1000 примірників. Традиційно журі також визначило десятьох кращих авторів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в часописах.

Конкурс, який  має на меті відкривати нові імена у літературі, цьогоріч присвоїв три премії та три спеціальні відзнаки, а також дипломи кращій десятці авторів.

Лауреатом першої премії «Крилатого Лева» стала Єва Лотоцька зі Львова з твором «Параноя UA».

Другу премію і спеціальну відзнаку часопису «Дзвін» отримає Юлія Чернієнко з Херсона за повість «Вирок Міри».

Володар третьої премії – Оксана Дрогомирецька з Івано-Франківська за повість «…і в раю вони поцілувались».

Також журі визначило десятку кращих конкурсантів, які отримають дипломи конкурсу. Твори восьми молодих авторів опублікують в молодіжних номерах часопису «Дзвін».

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність Указом Президента України звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоїли письменнику, першому заступникові голови Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Олександру Дяку.

Нагадаємо, що Перший Всеукраїнський  літературний конкурс «Крилатий Лев» відбувся 15 грудня 2016 року.

Тоді головну премію Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев» отримала письменниця Галина Максимів з Івано-Франківщини за «Книгу амазонок».

Довідково:

Олесь Дяк - письменник, автор і виконавець власних пісенних творів у жанрі співаної поезії та популярної музики, голова журі Обласного літературного конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Член національних творчих спілок письменників та журналістів. Найвагомішою музичною відзнакою поет-пісняр вважає звання Дипломанта І Фестивалю української сучасної пісні «Червона рута» та є членом  Національної Спілки письменників України з 1996 р. У творчому доробку поета – 17  збірок, серед яких найпомітніші: «Той, що летить» (1990), «Тягар всевидящого ока» (1991), «Воскреси птаха» (1993), «Ілюзія дива» (1998), «Шипшинова моя душа» (2003), «Світ незірваної ожини» (2005), «Біла любов» (2008), «Роса первозданна» (2010) та «Політ водоспаду» (2012), «Звуки непереможні» (2014), «Мрія про рівновагу» (2016).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ