Досвід Львівщини представили на міжнародній конференції у Мінську

14 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 грудня, у Мінську Республіки Білорусь, завершилась конференція «Угода Мерів – Схід: спільні дії в області клімату та енергії». В межах заходу директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник презентував результати роботи Львівської ОДА як територіального координатора Угоди мерів у Львівській області, а також плани поширення та підтримки європейської  ініціативи серед міст та громад Львівщини.

Також учасники конференції порушили питання щодо спільних дій країн Східного партнерства із скорочення споживання енергії та викидів парникових газів, ролі національних та територіальних координаторів у допомозі муніципалітетам, механізмів фінансування проектів та кращих практик реалізації проектів по енергоефективності в бюджетній сфері, щодо модернізації систем теплопостачання та вуличного освітлення.

 

Довідково

Ініційована Європейським Союзом Угода мерів є асоціацією міст, які взяли на себе зобов'язання підвищити енергоефективність,  використовувати поновлювані джерела енергії та скоротити викиди парникових газів. Українські міста почали приєднуватися до Угоди мерів в 2009 році.

Станом на жовтень 2017 року в Україні налічувалося 215 підписантів, і з них 24 – це міста та громади Львівської області. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ