Виробники ягід та дрібних фруктів отримали практичні поради щодо експорту продукції

14 грудня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Виробники і переробники ягід та дрібних фруктів Львівщини взяли участь у тренінговому семінарі на тему: "Практичні аспекти експорту ягід та дрібних фруктів до Європейського Союзу".

Експорт ягід та дрібних фруктів до країн Європейського Союзу значно зріс за останні п’ять років і продовжує зростати. І хоча у країнах ЄС вирощуються значні обсяги таких фруктів, попит на цю продукцію залишається суттєво вищим, ніж їхнє власне виробництво. Із впровадженням автономних торговельних преференцій та підписанням Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ) в українських виробників дрібних фруктів з’являється реальна можливість нарощення експорту завдяки конкурентним цінам та географічному розташуванню, порівняно з країнами Південної Америки та Африки.

«Львівщина нарощує обсяги виробництва плодово-ягідної продукції, особливо активно вирощуванням ягід займаються дрібні виробники, тому проведення такого заходу є надзвичайно актуальним зі сторони надання практичних порад. Окрім цього, для розвитку ягідних кооперативів області на 2018 рік планується виділити 1 млн грн у межах Комплексної програми підтримки агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки», - зазначила під час вітального слова заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Учасників заходу ознайомили з нормативними вимогами до продукції для ринку ЄС, вимогами до стандартів, упаковки та отримали безкоштовний практичний довідник Експорт дрібних свіжих та заморожених фруктів до ЄС.

Зазначимо, організаторами заходу стали  Продовольча та сільськогосподарська організація FAO, департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та асоціації «Укрсадпром», в межах проекту FAO TCP/UKR /3601.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ