Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Латвією в аграрній сфері

13 грудня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 13 грудня, делегація з Львівської області у межах робочої поїздки голови Львівської ОДА Олега Синютки до Латвійської Республіки ознайомилась із роботою сільськогосподарського кооперативу та Тукумського молокозаводу.

Відтак, представники Львівської області ознайомились із системою вирощування та переробки плодів та овочів на базі кооперативу "Зелта Абеле" ("Zelta ābele").

Зазначимо, що за останні п'ять років кооператив, використовуючи допомогу фондів Європейського Союзу, реалізував ряд інвестиційних проектів для збільшення ємності сховища, поліпшення умов зберігання а також модернізував обробку, упаковку і логістику продуктів.

Один з членів кооперативу - господарство «Pīlādži» вирощує не тільки яблука, груші, а й фруктові дерева та ягідні кущі і також виробляє місцеві вина і кальвадос.

Окрім того, делегація з Львівщини відвідала Тукумський молокозавод («Tukuma piens»).

Тукумський молокозавод один з найбільших в країні виробників органічних (біологічних) молочних продуктів. Високоякісну лінію продуктів Baltais EKO, яка виробляється з коров'ячого молока з біологічних ферм, оцінили споживачі не тільки в Латвії, але і в інших країнах.

З моменту свого заснування Tukuma piens випускає продукцію з незбираного молока, зараз - компанія стала ще й одним з найбільших закупників молока в Латвії - в середньому кожен день курземські фермери здають Tukuma piens близько 220 тонн молока.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ