Книга як лікар: у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відкрили пересувну бібліотеку

8 грудня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 грудня, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі презентували пересувну бібліотеку у межах проекту «Книжка - лікар для дітей» Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини.

“Це вже другий проект, який ми реалізовуємо, ми маємо ідею у всіх лікарнях розмістити пересувні бібліотеки, тому що книга на сьогодні коштує дорого і не кожен має змогу її придбати, а так пацієнти можуть взяти книжки з полички, принести свої з дому і сподіваюсь, бібліотека функціонуватиме активно”, – зазначив голова Асоціції видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк.

Проект «Книжка - лікар для дітей» Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини є одним із переможців конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

“У час Інтернету і гаджетів, презентація цієї пересувної бібліотеки є дуже важливою, адже дітей потрібно заохочувати читати книги. Ми раді, що маємо змогу підтримувати такі проекти і розуміємо, наскільки важливо донести до дітей цінність книги і ", - розповіла начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Оксана Шульган.

Зазначимо, пересувна бібліотека також функціонує у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ