315 млн гривень - на утримання автомобільних доріг та організацію безпеки дорожнього руху

5 грудня 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 грудня, під час сесії Львівської облради, депутати проголосували за Програму розвитку мережі та утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 - 2020 роки.

"Загальний обсяг коштів, які передбачили на цю програму складає 315 млн гривень", - зазначив в.о. директора департамету дорожнього господарства, транспорту та зв'язку - Роман Кокотайло.

Програма передбачає проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також співфінансування  робіт, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету та заходів, спрямованих на покращення безпеки дорожнього руху.

На ремонт доріг загального користування міжобласного і міжрайонного сполучення та доріг, які з’єднують основні транспортні магістралі області та формують мале та велике кільце навколо обласного центру та штучних споруд на них, а також співфінансування робіт з ремонту доріг загального користування, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету - 180 млн гривень. 

Окрім того, відбудеться проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також  окремих об’єктів доріг комунальної власності у населених пунктах за умови співфінансування з місцевих бюджетів. Кошти у рівних частинах розділяються між територіальними одиницями (районами області).

На це скерують - 100 мільйонів гривень.

15 млн гривень передбачили на реалізацію заходів з організації та безпеки дорожнього руху, зокрема: освітлення пішохідних переходів, влаштування сучасних світлофорних об’єктів, освітлення ділянок з підвищеною аварійністю на автомобільних дорогах загального користування, встановлення камер відеонагляду, інших заходи, спрямовані на зменшення ДТП .

Ще 20 млн гривень - скерують на створення резервного фонду дорожньої інфраструктури, який опісля скерують на забезпечення інфраструктурного розвитку територій, у тому числі міст обласного значення і об’єднаних громад та проведення проектно-вишукувальних робіт. А також окремі заходи з безпеки дорожнього руху.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ