Майже півсотні представників з Бродівщини вшанували пам'ять українців на території Республіки Польща

5 грудня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Днями делегація з Бродівщини в межах заходів транскордонного співробітництва здійснила поїздку до місць національної пам’яті українців, що розташовані на території Республіки Польща.

Поїздка відбулась за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, відділу організаційної, мобілізаційної, оборонної роботи, з питань цивільного захисту, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Майже півсотні представників делегації з Бродівщини взяли участь у заходах з вшанування пам'яті загиблих українців хвилиною мовчання в одному з головних символів трагедії українців Холмщини селі Сагринь, кожен з учасників в знак пам’яті та шани, запалив лампадку. Спільно помолившись та поклавши квіти до меморіалу, делегація вирушила до міста Холм.

Саме тут у 1866 році в одному з непримітних двоповерхових будинків старої єврейської забудови народився політик і історик Михайло Грушевський. Делегація вшанувала визначного земляка, поклавши квіти  до меморіальної дошки.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ