Для молоді Львівщини організували англомовний табір Mini-Castle Camp

4 грудня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

1-3 грудня у Львові вже вдруге відбувся англомовний табір «Mini-Castle Camp». 

Заняття проходили у Львівському обласному молодіжному центрі та Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Ґжицького. За словами організаторів, це своєрідна міні-версія літнього «CastleCamp», який спрямований на навчання молоді Львівщини англійської мови і обміну української та американської культур.

Пліч-о-пліч з українськими волонтерами працювали американські волонтери Корпусу Миру США в Україні. Скотт Карпентер з Північної Кароліни вже упродовж року викладає англійську мову у місті Стрий на Львівщині. До табору хлопець приїхав на запрошення Кетрін Фітч, організаторки проекту, а також волонтерки Корпусу Миру та Львівського обласного молодіжного центру.

«CastleCamp» - це не лише саморозвиток, а й можливість дізнатися більше про американську культуру й традиції. Усі волонтери Корпусу миру приїхали з різним штатів, отже, кожен з них докладає свою частинку до створення цілісного уявлення учасників про США. У межах табору також відбулося свято – так званий «Різдвяний ранок».

Як зізнаються організатори, у планах – проведення наступного табору вже влітку.

Організатори табору – Львівський обласний молодіжний центр, ініціативна група «What’s up?» та волонтери Корпусу Миру США в Україні.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ