У Львівському міжнародному аеропорту імені Данила Галицького зустріли мільйонного пасажира (+відео)

1 грудня 2017р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 грудня, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького зустрів свого мільйонного пасажира.

Ним стала Вікторія Ревуцька з Ковеля, яка прямувала до Києва.

«Для мене це цілковита несподіванка, зважаючи на те, що я не знала про таку акцію. Мені надзвичайно приємно, адже я мала летіти в економ-класі, але мене перевели до бізнес-класу», - повідомила вона. 

Мільйонну пасажирку привітав і директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

«Сьогодні в нас на території області надзвичайно важлива подія, ми досягнули того, чого прагнули останні 2-3 роки. Спільно з Тетяна Романовською ми робили усе від нас залежне для того, щоб сьогоднішня подія стала реальністю. Наступним нашим кроком стане забезпечення пасажирів кращим і комфортнішим сервісом і за межами аеропорту. Відтак, підходити до питання мультимодальних перевезень. Перші напрацювання ми зможемо побачити уже в 2018 році. Ми плануємо з’єднати туристичні маршрути до курортних, санаторних міст Львівськоі області,  щоб пасажири могли проходити через аеропорт та в онлайн-режимі купувати білети і не переживати як їм доїхати до того чи іншого місця призначення»,- зазначив Роман Кокотайло.

Окрім того, він додав, що у новий 2018 рік буде не менш продуктивним.

«Ми очікували на цей день. І дуже щасливі, що це відбувається сьогодні. Сьогодні ми зробили 50% приросту аеропорту. Цей перший мільйон - він не останній і в найближчому майбутньому сподіваємося на 2-ий та 3-ій», - наголосила директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

Мільйонна пасажирка отримала від Львівської ОДА подарунковий сертифікат на мандрівку від туроператора "Відвідай", а також квитки у Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької та у Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької.

Зазначимо, що Авіаперевізник Wizz Air відкриває 3 нових маршрути, які запустять у 2018 році зі Львова. З 26 березня 2018 року відкриваються рейси до Гданська і Катовіце, з 21 травня 2018 року – в Дортмунд.

Польоти у всіх трьох напрямках будуть виконувати два рази на тиждень по понеділках і п'ятницях. Також з 20 червня Wizz Air відкриє додаткові рейси Львів-Катовіце по середах і неділях. Наразі продаж квитків на нові напрямки не відкритий.

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ