Львівський стрілецький стенд приймає відкриті обласні змагання зі стендової стрільби «Кубок захисників Вітчизни»

30 листопада 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

2 грудня рокуспортивна база «Львівський стрілецький стенд ШВСМ» (м. Львів, вул. Єрошенка, 34) вперше у форматі «Кубок захисників Вітчизни» прийматиме відкриті обласні змагання зі стендової стрільби.

Змагання організовує управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерація стрілецького спорту Львівської області, Львівський обласний центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби за підтримки меценатів та партнерів заходу. «Кубок захисників Вітчизни» проводитимуть на вшанування героїзму українських воїнів, учасників АТО та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення культури володіння зброєю, популяризації здорового способу життя та розвитку стендовоїстрільби в області.

До участі в змаганнях запрошені не тільки кращі професійні спортсмени-стендовики Львівщини, але й аматори, які не мають спортивних звань, а також вперше впроваджено до програми обласних змагань категорію «Учасники АТО та бойових дій», які випробують свої сили та навички у спортивних дисциплінах стендової стрільби – круглому, траншейному стендах та спортінгу.

Початок о 09:00 годині.

Довідково.

Стрільба стендова є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини.  В Україні цей вид спорту має осередки у 8 областях України та м. Києві.

Львівщина має давні традиції в підготовці стендовиків, серед них – низка відомих спортсменів світового класу, а саме: Володимир Зіменко – чемпіон світу 1962 р. (м.Каір, Єгипет), Сергій Охотський – чемпіон світу  в командному заліку 1981 р. (Аргентина), а також ціла плеяда багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів та кубків України. Набирається досвіду на міжнародних змаганнях і молоде покоління спортсменів – стендовиків: члени збірної команди України, учасники чемпіонату Європи та світу - Олена Охотська, Надія Булгакова, Андрій Кобзарук, Ігор Василенко та ін.

Починаючи з 2011 року на базі стрілецького стенду почав діяти Львівській обласний центр олімпійської підготовки зі стрільби стендової.

Стрільбу стендову на Львівщині розвивають в спортивних осередках:

ФСТ «Україна» - СДЮШОР «Сигнал»;
Міністерство оборони України – КДЮСШ – 1 (СКА);
Львівська обласна ШВСМ;
Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.           

За аналізом Міністерства молоді та спорту України щодо стану розвитку стрiльби стендової  у регiонах України та фізкультурно-спортивних товариствах у 2016-2017 рр. - Львівська область впевнено посідає друге місце серед усіх областей, які розвивають цей вид спорту.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ