На Львівщині розглянули процедуру реєстрації статутів релігійних громад

29 листопада 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

28 листопада у приміщенні Патріаршого Дому відбувся практичний семінар на тему: «Реєстрація статутів релігійних громад в обласних державних адміністраціях та державна реєстрація юридичних осіб».

Участь у семінарі взяли представники Міністерства культури України, 11 обласних державних адміністрацій, представники архиєпархій, єпархій, екзархатів УГКЦ, відповідальні за підготовку статутів парафій.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш та директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Мирослава Туркало.

На семінарі розглянули питання щодо реєстрації статутів релігійних громад в обласній державній адміністрації, також обговорили процедуру державної реєстрації релігійних громад як юридичних осіб.

Захід організували з ініціативи Патріаршого Економату у межах проекту «Приведення статутів юридичних осіб Української Греко-Католицької Церкви у відповідність з церковним та державним законодавством» та за організаційної підтримки Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України.

Зазначимо, що до 1 січня 2018 р. всі релігійні організації мають внести зміни до своїх статутів, щоб зберегти неприбутковий статус відповідно до нових вимог Податкового кодексу України.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ