Стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей: у Києві стартував семінар

28 листопада 2017р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент освіти і науки, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 листопада, у Києві відбулося відкриття Всеукраїнської установчої семінар-наради «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Із Львівщини участь у семінарі взяли заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк та начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Впродовж заходу представники усіх областей, експерти розглянуть міжнародний досвід реформування інтернатної системи та допомоги дітям, які з різних причин позбавлені батьківського піклування чи осиротіли.

Зазначимо, Всеукраїнська семінар-нарада триватиме до 30 листопада.

Довідково:

9 серпня 2017 року Кабінет Міністрів затвердив Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки і План реалізації її першого етапу. За даними Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, в Україні в інтернатах зараз перебуває 1,5% усіх дітей країни. Відповідно до Національної стратегії вже у 2026 році дітей в інституціях має бути менше 0,5%. А ті діти, хто за різних причин все ж залишаться в інституціях, а не в сім'ях, житимуть у невеликих установах в умовах, максимально наближених до сімейних, – до 15 осіб в одному закладі. У кожній громаді з'являться доступні та якісні послуги для сімей з дітьми. Буде існувати ринок цих якісних послуг, не менше 50% з яких будуть надавати професійні громадські організації.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ