На Львівщині стартувала II Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» (+відео)

28 листопада 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 листопада, за підтримки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, у виставковому центрі «Південний-Експо» стартувала ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Презентація сучасного сільськогосподарського обладнання, засобів захисту рослин, цікаві та актуальні дискусії об'єднали понад 70  учасників з усієї України.

«Сьогодні ми вдруге проводимо виставку «EuroAGRO». Вона є важливою для підприємців, для малих аграріїв, підприємців середньої ланки, оскільки тут вони можуть познайомитися не лише із сучасними досягненнями в машинобудуванні, в техніці, яку можна використовувати, а також в галузі рослинництва, домовитися з відповідними постачальниками і садибного матеріалу і засобів захисту рослин. Окрім того, ми говоримо про дуже важливу річ, це дорадництво в аграрному секторі. Важливою є і державна підтримка та підтримка на обласному рівні малих і середніх фермерських господарств. Це те, що вагоме для подальшого поштовху в розвитку аграрного сектору економіки. Щоб люди, які працюють біля землі, мали певність в тому, що їхні починання та результат роботи є потрібен і вони можуть свою продукцію як продати на зовнішніх та внутрішніх ринках, а також знайти собі партнерів безпосередньо на тому майданчику який тут є. Приємно, що тут є делегації з інших областей України, що свідчить про те, що досвід який є тут на Львівщині є цікавий і важливий, і може бути поширений на території всієї України», -  зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Серед ключових тем заходу - агротехніка, тепличне господарство, органіка, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, тваринництво, птахівництво, біогазове обладнання, IT-технології в управлінні агропромислового комплексу.

«Мене тішить те, що сьогоднішня виставка є по-перше дуже локальною, вона є сконцентрованою на ключових пріоритетах розвитку як Львівщини, так і в цілому держави. Це пріоритети пов’язані із підтримкою малого середнього виробника, дрібного фермерства, кооперації, нішевих культур і тих всіх видів виробництв, які дають змогу власне кажучи отримати невеликому виробнику певну мережу. Це органічне виробництво, садівництво, виробництво пов’язане з біотехнологіями і це тваринництво. На цій виставці є концентрація і постачальників, які можуть одразу запропонувати і засоби захисту рослин і насіння і техніку і всі агротехнологічні процедури. Український і львівський виробник може отримати закордонний та європейський досвід, та порівняти їх. Сьогодні тут є делегації з різних регіонів України, які приїхали сюди, щоб подивитись і навчитись як треба підтримувати малого виробника і це багато про що говорить» - наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Також заступник Міністра наголосила на досягненнях Львівщини у розвитку сільського господарства.  

«Львівщина має дуже специфічне сільське господарство. Воно спрямоване на розвиток малого виробника і кооперації. Це одна з небагатьох областей, яка нарощує обсяги землекористування під фермерськими господарствами. Львівщина успішна в розвитку невеликого скотарства, на 10 % споживання молока та молокопродуктів на Львівщині більше ніж в середньому по Україні. Це говорить про те, що обласна влада вдало знаходить поєднання державної політики підтримки і знаходить ці точки в яких треба надати допомогу», - додала вона.

В  межах виставки відбудеться дискусійна панель «Європейське село на Львівщині: реалії та перспективи» та перший професійний форум «Дрібні формати, що створюють великі речі».

Виставка триватиме до 30 листопада.  

Детальніше із програмою заходу можна ознайомитись за посиланням.  

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ