Львівщина налагоджує співпрацю із Республікою Корея у напрямку охорони здоров'я

23 листопада 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 листопада, у Корейському освітньому центрі в Києві, відбулась зустріч першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського з представниками корейської лікарні Мьонг-Джі за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

У межах зустрічі Ростислав Замлинський представив економічний потенціал Львівської області та наголосив на високому рівні безпеки в регіоні, що є складовою сприятливого клімату для ведення бізнесу та залучення іноземних інвестицій.

Разом із тим, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації обговорив можливості налагодження співпраці Львівської області з Республікою Корея у галузі медицини, зокрема, залучення корейських інвестицій у будівництво лікувальних та реабілітаційних закладів на території Львівщини, можливість організації студентських обмінів та проведення спільних наукових досліджень.

Наприкінці зустрічі Ростислав Замлинський запросив членів делегації відвідати Львівщину з метою ознайомлення з потенційними можливостями для інвестування у галузь охорони здоров’я регіону.

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ